נאור גולדברג פסקי דין

נגיף הקורונה גרם לעליית המודעות בכל נושא ההיגיינה והחיטוי במוסדות שונים. במקומות עבודה רבים, השימוש באמצעי חיטוי פרטיים לא עושים את העבודה, מאחר ומדובר באחריותם הפרטית של העובדים. חברות רבות בוחרות להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית שתבצע ניקוי וחיטוי של משטחים באופן מקצועי. אחת החברות המובילות בתחום זה היא חברת הראשון בניקיון בניהולו של נאור גולדברג פסקי דין. בחברה ישנם אנשי מקצוע המומחים בתחום זה וישמחו להעניק את השירות לחברתכם. בחברה שמים את איכות הסביבה בעדיפות עליונה ולכן קיימים עקרונות בסיסיים אותם מוביל נאור גולדברג פסקי דין, ביניהם שימוש בחומרים אקולוגיים, תוך שמירה על המשטחים ונראותם.   חברת הראשון בניקיון מקפידה על עמידה בתקנים המחמירים ובידיה רישיון של משרד התמ"ת.

נאור גולדברג פסקי דין – חיידקים שורדים ניקיון רגיל

בעקבות הופעת נגיף הקורונה, בוצעו מחקרים אינטנסיביים בכל הנוגע לעמידות חיידקים על משטחים מסוגים שונים. בחלק מהם נמצא כי החיידקים על פי סיווגם עמידים על המשטחים בין ארבע לתשע שעות, ולכן חיטוי משטחים הוא אחד הדברים המחויבים על מנת לשמור על הגינה קבועה ותקינה בחברתכם. מחסור בכוח אדם בשל מחלות, הנובעות מווירוסים היא הסיוט של כל מעסיק. לכן נאור גולדברג פסקי דין ועובדיו, יעשו הכול שדבר זה לא יקרה בחברתכם, ותוכלו להמשיך בעבודה בבטחה. בחברתו של נאור גולדברג פסקי דין, הקצו  מחלקה ייעודית לכל נושא חיטוי משטחים ובנוסף החברה מספקת שירות ללא תחרות של רכישת מוצרים משלימים לחיטוי.

נאור גולדברג פסקי דין – כיצד מתבצע חיטוי משטחים

ישנם מספר דרכים לבצע חיטוי משטחים במוסדות שונים. ראשית ניתן לנקות באמצעות אדים בטמפרטורות גבוהות מאוד, ולאחר שדבר זה בוצע מרססים בחומר חיטוי על מנת לבצע שמירה על הקיים. נאור גולדברג פסקי דין מבטיח ומתחייב לשירות הטוב והמקצועי בתחום, כך שתוכלו להיות בטוחים שעובדיכם מוגנים. 

הוספת מאמר לאתר?

קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל