מה כולל מופע טלפתיה?

מופע טלפתיה הוא מופע עוצר נשימה בו הקהל לוקח חלק פעיל ומשתתף בצורה אקטיבית בחוויה המסעירה. אמן טלפתיה אלי אלתר הוא חוויה מרתקת בפני עצמו. מדיי יום ביומו אלי מצליח לבדר, לרגש ולהדהים את קהל צופיו אשר נותרים מרותקים לכיסא. במאמר זה ניתן לכם כמה עצות כדאי להכין את עצמכם למופע שכזה על מנת שתוכלו להפיק את מרב ההנאה ולמצות את הכיף שבו עד תם.

מופע טלפתיה – כך תיהנו יותר!

 • תתכוננו להיות חלק מהמופע:

  כחלק מהמופע אמן החושים בוחר באופן אקראי אנשים מהקהל אל הבמה ומדגים עליהם אשליות של קריאת שפת גוף, זיכרון בלתי אפשרי, קריאת מחשבות והומור שנון אשר ייסחף אתכם במופע אפוף מסתורין…

 • תשכחו את כל מה שידעתם על מופעי טלפתיה:

  אתם בטח חושבים שכבר ראיתם הכל ושום דבר לא יפתיע אתכם. אנו ממליצים לכם לזרוק את כל הציפיות מהחלון ולהגיע כמו דף חלק כי אלי אלתר הוא מנפץ הדעות הקדומות הגדול ביותר בעולם העל חושי. יתרה מכך, גם אם כבר הייתם במופע שלו עדיין תופתעו לגלות שכל מופע הוא עולם בפני עצמו ואמן החושים ממציא את עצמו בכל ערב מחדש.

 • תשאפו הרבה אוויר לפני שאתם מגיעים:

  לא פעם אתם תמצאו את עצמכם עוצרים את הנשימה בציפייה לראות האם הוא יצליח לחזות את המחשבות של הצופים או לזכור דברים שאף בן אנוש נורמלי לא יכול לזכור.

מה כולל מופע טלפתיה

קרדיט מאתר https://elialtar.co.il/

 

מה עוד מחכה לכם?

מנהלי או מנהלות משאבי אנוש? אחראים על גיבוש העובדים? צרו  עמנו קשר וביחד נבנה מופע טלפתיה בלתי נשכח גם לעובדים שלכם. אלי ישלב בעזרת אמנות החושים והתוכן ששייך לחברה שלכם מופע ייחודי שלא יחזור על עצמו באירוע אחר. המופע למגזר העסקי מותאם מקהל קטן ואינטימי ועד אירועים עסקיים גדולים אשר נהנים מחוויה בלתי נשכחת.

הוספת מאמר לאתר?

  קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל
  דילוג לתוכן