האם צריך לבצע בדק בית דירה מקבלן?

מעוניינים לרכוש דירה מקבלן? בדק בית דירה מקבלן, זה הדבר הראשון שצריך לעבור לכם בראש לפני שאתם חותמים על כל הניירת ונכנסים לשים את הראש בתוך הבית. הדירה שהקבלן הציע לכם אמנם נראים מושלמת, מסודרת ומאורגנת בצורה שתמיד חלמתם עליה, אך האם מה שהיא נראית זה מה שהיא באמת? לא פעם קורה שנכנסים לגור בדירה מפוארת אך עם הזמן עולות כל מני בעיות שהמקור שלהם זה רשלנות העבודה של עובדי הבניין ושל הקבלן האחראי על הבנייה. רק חברת בדק בית מומחית כמו חברת אינספקט תוכל לספק לכם תמונת מצב מלאה ויסודית של ליקויי הבניה והתיקונים הנדרשים על ידי הקבלן שלכם.

בדק בית דירה מקבלן – איך עושים את זה נכון

 • כאמור בדיקת דירה היא לא משחק או מותרות. מדובר במקום בו אתם הולכים לגור. אם פתאום ביום בהיר אחד תגלו שהרצפה עקומה, השקעים יוצאים מהמקום ויש רטיבות בכל מקום במקלחת, אתם תצטרכו לשבור את הראש לטפל בבעיות האלה. 
 • רק חברת בדק בית כמו החברה שלנו, תעלה על כל הבעיות בזמן ותחסוך מכם את התסכולים הצפויים.
 • תחילה, אנשי המקצוע של החברה שלנו יושבים יחד עם הרוכשים ומעלים בפניהם את כל הצעדים שצריכים להילקח בחשבון וכל המקומות שצריכים לעבור עליהם ולבדוק את מצבם ותקינותם לפני שמבצעים את הבדיקה בפועל.
 • עוברים על כל המפרט ההנדסי של הבניה מטעם הקבלן ועל העבודה שנעשתה בפועל בשטח.
 • במסגרת הבדיקה מוודאים את תקינות הבניין – רצפה, קירות, תשתיות חשמל, מים וביוב, צנרות, חיבורים, ריצוף קירות ורצפה וכו.
 • הבדיקה נעשית על ידי אנשי הנדסה ובניין וכן אנשי ליקויי בנייה מהטובים ביותר שמכירים כל פינה בבתים אותן צריכים לבדוק.
 • בסיום הבדיקה ממולא דו"ח מפורט בו קיימים כל הממצאים לגבי הנכס. אם קיימים ליקויי בניה או מקומות בהם העבודה נעשתה שלא לפי תקן בטיחותי חוקי, אנחנו נעלה עליו ונציין אותו. 

בדיקת בית עושים רק אצלנו

אל תישארו אדישים לנוכח הסיכונים הקיימים של קניית דירה מקבלן. עליכם לעשות הכל על מנת להיכנס בראש שקט לדירה שתמיד רציתם ללא שום טרדות וחששות מיותרים. רוצים לבצע בדק בית דירה מקבלן? אנחנו בחברת אינספקט ליקויי בניה ובדק בית במחיר משתלם ונשמח לעמוד לצדכם ולתת לכם את השירות המקצועי, האיכותי והאמין ביותר.

הוספת מאמר לאתר?

  קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל
  דילוג לתוכן